Děkuji za zážitek z kurzu Tajemství pánevního dna I., který se jen stěží vejde do slov. Bylo to osvobozující, velmi hluboké, očistné, ozdravné, neskutečně nádherné setkání sama se sebou jako ženou, která má více tváří. Poznala jsem v sobě matku, milenku, bohyni i čarodějnici. A protože se věnuji i kartám, tak tento obrázek vystihuje můj pocit z kurzu.

                                                                                                                                                                                                                                                                              Martina

 

 

 

     Mám za sebou již druhý cyklus Tajemství pánevního dna. Naše lektorka Markéta je podivuhodně laskavá a nevtíravě empatická. Každá žena, která se lekcí účastní, je může prožít intenzivně sama se sebou. Pro mě je to poznání vlastního těla, o jakém jsem neměla tušení, jaksi zevnitř, ze mě samotné, neopakovatelné, protože moje. Poznání, jak velmi velmi je naše bytost, naše duše s tělem propojená, jak je tělo jejím obrazem, jejím projevem. Otevření cesty být sama sebou, zcela jedinečnou a neopakovatelnou, milovanou a chtěnou. Já, která jsem byla slabá a závislá, nacházím v sobě zdroj energie, dokážu být sama sobě oporou a tudíž i svým blízkým. Dovedu se těšit sama ze sebe, z toho, že jsem, že jsem právě takto utvořena, že jsem žena. Pomohlo mi to k probuzení a přijetí mého ženství, k poznání, že i když jsem už za půlkou běžného věku života, mohu svým tělem prožít krásu, radost, pokoj, dobro, harmnonii. A nikde jinde jsem nezažila tak úžasnou relaxaci při hlubokém dýchání, jako právě tady na kurzech. Takže díky za ně a doporučuji každé ženě v jakémkoli věku, vždy si tam může najít, co zrovna potřebuje. Mějme se rády!

                                                                                                                          Hedvika

 

     Kurz se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se mnoho nových a zajímavých věcí a informací, které jsem se potřebovala dozvědět a které mi můžou pomoct s mými problémy.
Myslím, že je velmi důležité pracovat se svým tělem a naslouchat mu. Na tomto kurzu jste mi moc pěkně ukázala, jak žít se svým pánevním dnem, což jsem do té doby téměř vůbec neznala a nedělala. 
Moc děkuji za krásný den plný objevování sebe sama a uvědomování si svého tělo. 

 

                                                                                                                           Eliška

 Milá  Markétko, 

      Váš kurz Tajemství pánevního dna I. jsem navštívila na doporučení mé sestry, ale také proto, že hledám a zkouším vše, co by mě mohlo pomoci  vyřešit mé dlouhodobé nepříjemné   problémy a vyhnout se tak i  operačnímu zákroku /TOT pásky/. 
Již delší dobu (asi 4 roky ) jsem začala mít citlivost, pálení, svědění  na zevních rodidlech, v okolí konečníku, stresovou inkontinenci a celkovou bolestivost (po sobotním kurzu mohu říct) "Pánevního dna" . 
     Sobotní kurz pod Vaším velmi příjemným a citlivým vedením mě  totálně "ZRUŠIL" na celou neděli, ale byl pro mě obohacující o spoustu nových informací, které, když správně vstřebám a později budu praktikovat, tak bude o jednu ženu, která "TELEFONUJE" se svým pánevním dnem, více.                

                                                             Díky                                                       J.T.