Informace o přihlášení a platbě kurzů

     Kurzy probíhají formou celodenního, docházkového skupinového kurzu nebo individuálního docházkového kurzu. Na všechny kurzy a aktivity ve Studiu Harmonie se hlaste na https://ps2.reservio.com/ nebo  na emailové adrese mojepanevnidno@gmail.com dle níže uvedených pokynů. Na individuální kurz se hlaste na tel. 777893997 

                                                                       

     Do přihlašovacího emailu napište své jméno, příjmení, ročník narození, tel.číslo, adresu bydliště, název a typ kurzu /docházkový, celodenní/ a datum jeho konání!!!

 

     Prosím, pošlete zálohu 1000,- Kč na účet číslo 278025296/0300 a já budu vědět, že o kurz máte opravdu zájem a budu s vámi počítat. Aby Vaše rezervace byla závazná, je nutné uhradit částku nejpozději 3 dny před nástupen do kurzu. Zbývající částku doplatíte při nástupu do kurzu. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno, příjmení, název a typ kurzu /celodenní, docházkový/, termín první lekce Vámi zvoleného docházkového kurzu nebo termín celodenního kurzu. Vaši zálohu beru jako závaznou, tudíž ji nevracím, ale můžete za sebe poslat někoho jiného. Děkuji za pochopení.